Originální design z Čech

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Od prvního vyrobeného produktu se zaměřujeme na kvalitu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

100% bavlna

 Quisque quam ligula, placerat ut dui id, pharetra viverra ipsum. Integer et massa vel nisi viverra tincidunt ac id ipsum.

Perfektní střih

In quam velit, pulvinar eget vehicula eget, ullamcorper at leo. Aenean euismod, dui nec rhoncus ultrices, nibh dolor iaculis nulla.

Šetrné k přírodě

Cras maximus tortor vel sapien efficitur ultricies. Proin vitae ex metus. Vivamus suscipit placerat dui, in luctus neque.

Vyrobeno v ČR

Donec euismod ultricies mollis. Maecenas tristique placerat odio, sit amet bibendum nunc. Vestibulum ligula quam, auctor ut faucibus sit.

Sledujte nás na Instagramu

📅 Už 1.6.2024 se chystá každoroční Wake UP Party! 🌟 Přijďte si užít den s rodinou, přáteli a odpalme spolu letní sezonu! Myslíme i na nejmenší! Proto bude celý den k dispozici Kids Club agentury…

Hledáme novou tvář do našeho týmu Wake & Surf Náklo 🌊 Jestli máš rád vodu a chuť se učit nové věci, právě tebe hledáme! Nemusíš být zkušený jezdec, ale hlavně pracovitý, zodpovědný a komunikativní.…

Po nekonečném zimním spánku a mnoha týdnech příprav jsme ready otevřít brány našeho areálu!🏄🏽‍♀️🌸 Měsíc jste nám nedočkavě psali a my teď s radostí oznamujeme, že vás 18.5. konečně přivítáme na Wake…

Zarezervuj náš worklounge a dělej si luxusní oslavu u vody 🏖️ V areálu najdeš bar, bistro, lod na wakesurfing, kemp i parkování pro karavany. Nechybí ani písečná a travnatá pláž s nádhernou chill…